O mnie

Powołanie do życia tego bloga miało związek z wielkimi zmianami w moim życiu – studia następnie pierwsza praca i nowe znajomości. Chciałem, by był odskocznią od dnia codziennego i wyrazić siebie oraz indywidualne spostrzeżenia na temat rzeczywistości. I udało mi się to w stu procentach – dzisiaj blog działa pełną parą, a natomiast Ty możesz poznawać moją osobę od różnych stron.
Co znajdziesz na blogu?
Wpisy dotyczą zróżnicowanych dziedzin – studiów, pracy, szeroko pojętej tematyki lifestyle, mody, sportu i wielu innych. Podsumowując – jest w nich wszystko, co mnie bawi, interesuje i co daje mi satysfakcję w życiu. Dzięki temu możesz mieć pewność tego, że to z czym zapoznasz się na tym blogu jest wynikiem pasji oraz wiedzy.
Mój blog jest ponadto sposobem na wymianę poglądów z czytelnikami – chętnie odpowiadam na wszelkie spostrzeżenia komentujących i biorę udział w dyskusjach, które odbywają się pod moimi wpisami. Pragnę w ten sposób budować grupę osób która jest już w tym momencie bardzo duża.Zachęcam do czytania!
Mam nadzieję, że spędzisz na tym blogu miłe chwile!